כדורמים נשים: ישראל הביסה את גרמניה והבטיחה מקומה בטופ 10 אליפות אירופה עד 17‎
Recent Posts

כדורמים נשים: ישראל הביסה את גרמניה והבטיחה מקומה בטופ 10 אליפות אירופה עד 17‎

September 5, 2019

ניצחון גדול לנבחרת כדורמים הנשים עד גיל 17 על גרמניה באליפות אירופה הבטיח סופית כי ישראל תסיים בפעם השניה ברציפות בטופ 10 של היבשת. חניכותיה של המאמנת שונית סטרוגו ניצחו הבוקר ביוון 8-16 את גרמניה עם שביעיית שערים של מרים בוגצ'נקו, שלישייה של יהב פרקש, צמדים של מאי רגב ועלמה יעקובי ושערים של דר מנקרמן ונועה ססובר.

 

המשחק היה במסגרת משחקי הדרוג על מקומות 12-9 הבוקר בעיר וולוס. ישראל היממה את גרמניה בפתיחה עם ניצחון 1-4 ברבע הראשון וברחה עם ניצחון 1-5 ברבע השני. ברבע השלישי חזרו הגרמניות עם ניצחון 4-5, והרבע האחרון הסתיים בתיקו 2-2.

 

מחר (שישי שעה 20.00) תנסה ישראל לשפר את המיקום הסופי לעומת הטורניר האחרון מלפני שנתיים בו סיימה עשירית, במשחק על המקום התשיעי מול הונגריה.

 

הנבחרת עד גיל 17 פועלת במסגרת הפרוייקט הלאומי לכדורמים נשים, פריז 2024, בתמיכת משרד הספורט, הוועד האולימפי, אתנה ואיגוד הכדורמים, על מנת להעפיל אל המשחקים האולימפיים. העוזר של שונית סטרוגו במשימה ביוון הוא לא אחר מאשר המאמן הראשי של הבוגרות והמנהל המקצועי של כדורמים הנשים באיגוד, דימיטריס מברוטאס היווני.

 

יור איגוד הכדורמים וחברת הנהלת הוועד האולימפי רויטל גלוסקא כהן: "הצעירות שלנו הרשימו בניצחונות על גרמניה וצ'כיה בטורניר והראו כי יש המשכיות להצלחות. אנחנו בטופ 10 של אירופה בכל הגילאים וזה הפך להרגל".

תמונה: איגוד הכדורמים

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Netanya, Israel

©2017 by איגוד הכדורמים בישראל