קריית המים
Recent Posts

קריית המים

June 22, 2019

שני דאבלים רצופים בקטגוריה עד גיל 18 מרמזים שאולי לא רחוק היום בו הפועל קריית טבעון תאחז גם בצלחת הבוגרים או בגביע המדינה, או בשניהם גם יחד. 

 

טבעון וכדורמים הן מלים נרדפות, ובשנים האחרונות המועדון הוותיק הזה משקיע את מירב משאביו במחלקה הצעירה. זה אומר אמנם שהקבוצה הבוגרת משחקת ללא זרים ויש פחות תארים מבעבר, אבל קבוצת הנוער של תלמידי י - יב חגגה לאחרונה דאבל באק-טו-באק, קרי, שנה שנייה ברציפות.

 

המאמן הראשי במועדון ומאמן הבוגרים והנוער ביומיום, מושיקו הרשקוביץ: "הנערים שלנו עשו קפיצה אדירה בשנים האחרונות. הם מאוד אוהבים כדורמים, משקיעים באימוני בוקר ובכלל, ויש תוצאות. בכדורמים לא מספיק כישרון אלא נדרשת עבודה קשה. חלק מהשחקנים הוכיח עצמו כבר בקבוצה הבוגרת העונה, ובהחלט אפשר יהיה לתת להם את המושכות בהמשך. יש לנו אחלה נוער".

 

לטבעון יש ארבעה שחקנים מובילים בנבחרת הנוער, שהשתפשפו בקבוצה הבוגרת של המועדון ומיועדים לשרת במעמד של ספורטאי מצטיין בצבא. שניים אחרים בחרו לעשות הפסקה מהכדורמים ולהתנדב לשירות קרבי, כרגיל בענף. 

 

עוד פעילות שאינה יוצאת דופן אצל צעירי טבעון היא ההתנדבות למען הקהילה. בשנה שעברה הם שיקמו את מועדון בית הקשיש בעיירה, והשנה הם בחרו לצבוע ולחדש בתי נזקקים. הרשקוביץ: "הם בחרו בעצמם את המשימות וכולם התייצבו אליהן ללא יוצא מהכלל. הם אלה שבוחרים כיצד לסייע לקהילה ואנחנו מסדרים כל מה שצריך כדי שזה יקרה".

 

ומה עם תארי בוגרים? "זה יקרה בוודאות" מבטיח מושיקו. "כבר השנה היה חסר לנו ניסיון בגמר הגביע מול הפועל גוש זבולון בו הובלנו 1-4 עד הרבע השלישי והפסדנו 6-5. זה עניין של בגרות וניסיון אבל אנחנו עובדים קשה וזה עוד יבוא. הזמן שלהם יגיע".

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Netanya, Israel

©2017 by איגוד הכדורמים בישראל