הפועל גוש זבולון אלופה פעם חמישית
Recent Posts

הפועל גוש זבולון אלופה פעם חמישית

June 2, 2019

הפועל פלרם גוש זבולון הוכתרה הלילה בפעם החמישית כאלופת המדינה בכדורמים ובתוך כך חגגה גם דאבל שני.

 

זה היה סיום מתוק לשחקני ואוהדי גוש הקיבוצים והמושבים לאחר ניצחון בדרבי הצפוני מול היריבה הגדולה והשכנה, הפועל קריית טבעון, שלא הצליחה להביא הלילה צלחת עשירית למועדון.

 

זבולון ניצחה 6-10 (0-2, 3-2, 1-1, 2-5) והשלימה בכך ניצחון 0-2 בסדרת האליפות לאחר שסיימה ראשונה בליגה וניצחה את טבעון גם בגמר הגביע.

 

הגוש הוביל 0-4 אבל במקום ניצחון קל, הפך המשחק לדרמטי כשטבעון השוותה ל-4-4. רק ברבע האחרון הצליחו שחקני זבולון להראות את עליונותם. הסרבי, רדובן לטינוביץ, היה השחקן המצטיין וזאת בטרם פרק את כתפו ונשלח לבית חולים מייד עם הסיום.

 

הבקיעו לזבולון: לטינוביץ 3, גדי הדר, אור קרן ורוני גרוס 2 כא, אסף רודוי 1.

לטבעון: ניקולא גוגיץ 2, עופר פלד, יואב רנדלר, נועם אורן, קאי הלוי 1 כא.

 

טל גרודמן, מאמן זבולון: "ידענו שבמהלך המשחק תבוא נפילה אבל השחקנים ידעו להתעלות ברבע האחרון ואז שברנו אותם. זהו דאבל מתוק אחרי עונה בה הכל הלך קשה".

גדי הדר, מוותיקי השחקנים בזבולון: "טבעון נתנו פייט. הם קבוצה נהדרת, אבל הספסל העמוק שלנו ושילוב הוותיקים עם צעירים שמתאמנים כמקצוענים לכל דבר, עשה את ההבדל. יש עתיד ורוד לגוש".

 

מושיקו הרשקוביץ, מאמן טבעון: "מיקסמנו את העונה עם החבר'ה הצעירים. היו כאן ארבעה בני 17 במים. מה שחסר היה לנו בסוף אחרי שכבר חזרנו מ-4-4 זו הבגרות".

 

שפטו: מתן שוורץ וסרגיי נאומוב (רוסיה) לעיני 700 צופים בווינגייט.

 

במשחק המוקדם זכתה אסא תל אביב במקום השלישי לאחר ניצחון בפנדלים 2-3 על הפועל פתח תקוה לאחר ששני משחקי הסדרה הסתיימו בתיקו. שוער תא, אלכס מלכיס, עצר שלושה פנדלים.

 

תמונות: פטריסיה בן עזרא

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Netanya, Israel

©2017 by איגוד הכדורמים בישראל