כדורמים נשים: משחק האליפות החמישית של יקנעם או הרביעית של הפועל פתח תקוה?‎
Recent Posts

כדורמים נשים: משחק האליפות החמישית של יקנעם או הרביעית של הפועל פתח תקוה?‎

April 9, 2019

עונת כדורמים הנשים תסתיים מחר (רביעי 21.00) בווינגייט עם זכייה חמישית של הפועל יקנעם באליפות או זכייה רביעית של הפועל פתח תקוה לאחר משחק מספר 2 ואחרון בסדרת האליפות בין שתי הגדולות של הענף.

 

אם תמחק פתח תקוה את יתרון 4 השערים שהשיגה יקנעם בניצחון 6-10 במשחק מספר 1, יתייצבו השחקניות לדו-קרב פנדלים על צלחת אליפות 2019, בדיוק כפי שהוכרע גורלו של גביע המדינה 2019.

 

בגמר הגביע היתה זאת פתח תקוה, סגנית האלופה, שהפתיעה את האלופה המכהנת והדאבליסטית יקנעם, שנפרדה מהגביע בו החזיקה לאחר דרמת הפנדלים. ערב המשחק השני, הסיכויים נוטים שוב לטובת יקנעם של קפטנית הנבחרת שונית סטרוגו, אבל כפי שראינו בגמר הגביע, גם הקפטנית כרם נוי וחברותיה מפתח תקוה יו

 

דעות מה לעשות במאני-טיים.

 

נועם רוגוב, מאמן פתח תקוה, צריך לשבור את הראש ולמצוא דרך לנצח את יקנעם, דבר שלא קרה במשחק רגיל כבר שלוש שנים: "הסטטיסטיקה וההיגיון לא לטובתנו, ואנחנו במצב מאוד מאתגר, אבל אני מבטיח לכם שהשחקניות מאמינות ביכולתן ומגיעות למשחק במצב מנטלי חזק. אנחנו באות ליהנות מהרגע ולא להיות תפאורה. נעשה את הכל ואני חושב שהכל גם יכול לקרות".

 

מילוש ברדיץ הסרבי, מאמן יקנעם: "אם התוצאה היתה נשארת 4-10 כפי שהיתה שתי דקות לסיום הייתי מרגיש חופשי לחגוג היום אבל החזרנו את פתח תקוה למשחק ואין לנו כבר יתרון כזה שמבטיח תואר. המשחק שלנו לא היה מבריק והוא סבל מטעויות שטותיות בהגנה ובהתקפה. נדרשים מאיתנו יותר ריכוז ויציבות".

 

 הכניסה למשחק חופשית

 

תמונות: גסטון קוריאל

בכחול: מילוש ברדיץ מאמן יקנעם

בלבן: נועם רוגוב מאמן פת

שחקניות פת חוגגות במים את הזכייה בגביע המדינה

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Netanya, Israel

©2017 by איגוד הכדורמים בישראל