סגנית אלופת אירופה בכדורמים נשים מחר מול ישראל בווינגייט - מוקדמות הליגה העולמית
Recent Posts

סגנית אלופת אירופה בכדורמים נשים מחר מול ישראל בווינגייט - מוקדמות הליגה העולמית

December 17, 2018

בחרת כדורמים הנשים ממשיכה לארח את הקצפת של הענף, והפעם יוון, סגנית אלופת אירופה, מחר (שלישי 18.30) בבריכה האולימפית ווינגייט מול ישראל במסגרת הבית האירופי של מוקדמות הליגה העולמית.

 

המאמן היווני של ישראל (10 באליפות אירופה), דימיטריס מברוטאס, כבר מתרגש: "אימנתי חלק משחקניות נבחרת יוון בעבר אז אני שמח לפגוש אותן ואני מאוד רוצה להראות להן ולקהל את ההתקדמות של נבחרת ישראל. זהו אתגר עבורי. אני רוצה שהשחקניות של ישראל יגרמו לי להרגיש גאווה".

 

ישראל, כמו במשחק הקודם באותה מסגרת מול רוסיה, תחסר עדיין את העולה החדשה מאמריקה, מקנזי מונה, שנאלצת לטפל במולדתה בסידור הוויזה לספרד כדי להמשיך ולשחק כליגיונרית בברצלונה.

 

יוון, שסיימה שביעית באליפות העולם, הפסידה בסוף השבוע 8-7 לספרד, סגנית אלופת העולם, במסגרת 'הבית הישראלי' של הליגה העולמית, והיא צריכה את הנקודות. באליפות אירופה שנערכה בקיץ הפסידה יוון בגמר מול הולנד בטורניר בו סיימה ישראל עשירית.

 

מברוטאס, שביתו שיחקה בנבחרות הצעירות של יוון עד שפרשה ללימודי רפואה, מודע להבדלי הרמות ומגדיר ציפיותיו מהמשחק: "אני מצפה משחקניות ישראל לשחק חזק עם מינימום של טעויות כדי שלא לספוג שערים בהתקפות מעבר כפי שקרה נגד רוסיה (19-5 לרוסיות בווינגייט). המשחקים האלה חשובים עבור צבירת הניסיון של השחקניות ברמה הזו. זו הדרך להתקדם בכדורמים".

 

לפני ואחרי המשחק יתקיימו משחקי חצי גמר גביע המדינה לנערים עד 14: הפועל פתח תקוה - הפועל בית יצחק (16.00), הפועל גוש זבולון - הפועל קריית טבעון (20.00). 

הכניסה חופשית לכל המשחקים.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Netanya, Israel

©2017 by איגוד הכדורמים בישראל