כדורמים מסביב לשעון
Recent Posts

כדורמים מסביב לשעון

December 11, 2018

מועדון הפועל פתח תקוה נהנה מבריכה המוקדשת לכדורמים בלבד בקיבוץ גבעת השלושה ולאחר שהחזירו הביתה שחקנים בכירים והחתימו מאמן יווני זוממים בקבוצה לגנוב גביע ולהעפיל אל גמר הפלייאוף  *  כתבה חמישית בסדרת "מה כבר 8?" על הליגה הבכירה לגברים שצמחה העונה ומונה שמונה קבוצות

 

עם בריכה המיועדת לכדורמים בלבד, עם מאמן יווני וקהל חם בימי חמישי בערב, לא פלא שהפועל פתח תקוה מכוונת גבוה אל טבלת התארים, אולי לא העונה עדיין, אבל אין ספק כי מדובר במועדון בצמיחה.

 

סוטיריס זומפלאוס, מאמן שעבד בגרמניה, צרפת ויוון, בן 42, שוער לשעבר, הגיע לכאן בעקבות המלצת מאמן נבחרת הנשים, דימיטריס מברוטאס, והתחבר מייד כפי שמעיד המנכל אמיר ששון: "סוטיריס אחד משלנו. אוכל חומוס עם החבר'ה. החיבור ממש מצוין".

 

הקבוצה החזירה לשורותיה בתחילת העונה, מאסא תל אביב, את השוער גל קציר ואת יריב זוננשטרן. ששון עצמו, המנכל, שיחק במועדון מאז גיל 6, וכיום הוא מנצח על 600 ספורטאיות וספורטאים בכל הגילאים כולל הורי שחקנים המתאמנים במועדון וקבוצת ותיקים בליגה השניה.

 

משחקי הבית של הקבוצה מתקיימים בדרך כלל בימי חמישי בשעה 20.30 וכדאי להגיע מוקדם לבריכת הפול-טיים כדורמים היחידה בישראל, בקיבוץ גבעת השלושה, כדי לתפוס מקום טוב בעמידה. הבריכה מחוממת ומקורה, אל דאגה.

 

המועדון מזוהה עם הקיבוץ שם נמצאת הבריכה, אבל רוב ילדי המועדון מגיעים מהעיר פתח תקוה, וכך גם חלק מהתקציב, מהעירייה המלאבסית. אפילו העתונים המקומיים מסקרים את הפעילות. אז מה השאיפות העונה?

 

ששון: "אולי לגנוב גביע. בליגה, מקום שני ייחשב הישג טוב. אנחנו רוצים להעפיל אל סדרת גמר האליפות. אנחנו קבוצה בקו עלייה, האווירה במועדון מצוינת, הקבוצה משחקת כדורמים יפה והשחקנים נלחמים כמו שצריך. יש כאן חומר טוב ועם עוד חיזוק הקבוצה תוכל גם להתמודד על האליפות אבל אני לא בטוח שזה יקרה כבר העונה. אולי בעונה הבאה".

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Netanya, Israel

©2017 by איגוד הכדורמים בישראל