שואפים ל10
Recent Posts

שואפים ל10

November 15, 2018

קבוצת הגברים של אסא תל אביב מסתערת על אליפות עשירית. במועדון המעוטר ביותר בישראל במילניום הנוכחי מתעקשים לשחק ללא זרים, לשחק בגשם, ובכלל מתעקשים להאבק תמיד על כל התארים. כתבה שלישית בסדרה "מה כבר 8?" על ליגת הגברים שצמחה השנה ומונה שמונה קבוצות

 

מועדון הכדורמים המעוטר ביותר במאה ה-21 הוא אסא תל אביב, עם תשע אליפויות, כך שגם אחרי אובדן הכתר בעונה שעברה יכול להרשות לעצמו רועי בן נסים, יור המועדון, להצהיר: "אנחנו המועדון המוביל בכדורמים הישראלי וגם בעונה הקרובה נתמודד על כל התארים".

 

אז אמנם למאמן הקבוצה בני לנג אין עדיין את הרצף המדהים שהיה לו במאה הקודמת כשחקן הפועל גבעת חיים, שחגגה השבוע 55 שנים להיווסדה, אבל גם בעיר הגדולה הוא זולל תארים והפעם מעמדת המאמן. 

 

אסא, שאמנם איבדה דאבל מלפני שנתיים אך נותרה עדיין מחזיקת הגביע, יוצאת לעוד עונה ללא שחקנים זרים והיא אף נפרדה מהשוער גל קציר ומיריב זוננשטרן שעברו להפועל פתח תקוה. פרט לשוער אלכס מלכיס, עדו קרן ועמיר בן גל בנוי הסגל על תוצרת ביתית שצמחה בבריכת האוניברסיטה שברמת אביב, כמו עומרי פולצק, דן ארוס (פצוע) ועוד.

 

בן נסים: "אנחנו משתדלים לגדל שחקנים ולדאוג שיישארו אצלנו. זה גם עובד וגם מניב הישגים. אנחנו לא נביא זרים אבל אולי נחזק את קבוצת הנשים ונתמודד על האליפות גם שם".

 

באסא מנסים להיות מקצוענים ככל האפשר. הבוגרים מתאמנים חמש פעמים בשבוע, כשצעירי הסגל מתאמנים 10-9 אימונים בשבוע. המועדון מונה 450 ספורטאים מגיל 6 ועד קבוצת הוותיקים. גם גביע המדינה עד גיל 17 צורף אל ארון התארים בעונה שעברה.

 

הקבוצה הבוגרת מארחת את משחקי הליגה בבריכה המחוממת (27 מעלות) הביתית, בדרך כלל בימי חמישי בשעה 21.00 ואתם מוזמנים. "גם אם יש גשם", מציין בן נסים ומוסיף: "אפילו הילדים שלנו כבר התרגלו לכך. יותר נעים במים מאשר מחוץ למים. משחק יבוטל רק אם מזג האוויר ממש סוער".

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Netanya, Israel

©2017 by איגוד הכדורמים בישראל