קריית הנוער
Recent Posts

קריית הנוער

October 21, 2018

הפועל קריית טבעון לא ממהרת להשיג את האליפות העשירית בתולדותיה ויוצאת אל עונה חדשה עם סגל המבוסס על הנוער שזכה בדאבל עד גיל 18 אשתקד. ובכל זאת, המאמן מושיקו הרשקוביץ מכוון אל הגמרים של הליגה והגביע.

 

 

בסוף העונה, שנפתחת הערב בקריית טבעון, ימלאו שבע שנים לזכייה האחרונה של מועדון הכדורמים המקומי המפואר באליפות המדינה. אותו מאמן שיעמוד הערב על הקווים מול איתן ירושלים בבריכת חנה סנש המקומית (22.00) במשחק פתיחת הליגה, הוא גם המאמן שהוביל את הפועל קריית טבעון אל אותה אליפות אחרונה משנת 2012, שהיתה בעצם דאבל, המאמן מושיקו הרשקוביץ.

 

מושיקו עזב מאז את המשרה וחזר בעונה שעברה כדי לסיים במקום השלישי תוך כדי שהוא מוביל במקביל את קבוצת הנוער לדאבל עד גיל 18. אז מה הציפיות מהעונה החדשה?

 

"אני מקווה שנעפיל אל גמר הפלייאוף וגמר גביע המדינה. הצעירים שזכו בדאבל לנוער בעונה שעברה בשלים יותר, מתאמנים פעמיים ביום והם אמורים לתת יותר".

 

גם מנכל המועדון, איתן נפשי, לא בונה על אליפות עשירית בתולדות המועדון, כבר העונה: "אנחנו בונים שחקני נוער, זו המטרה העיקרית של הפועל קרית טבעון, ולכן אנחנו מקיימים עשרה אימונים בשבוע, בוקר וערב, אימוני חדר כושר וכל מה שצריך כדי להכשיר צעירים. זה לא מספיק לאליפות אבל נחמד".

 

יחד עם הצעירים, בהם שישה ספורטאים מצטיינים חיילים, משחק הזר הוותיק בן ה-30, ניקולאס גוגיץ הסרבי בעונתו החמישית בקבוצה, ועוד שני בוגרים, גידי רום וצחי נחמן.

 

מושיקו הרשקוביץ, שסופר כבר 30 שנה במועדון, מסביר: "אם טבעון היתה מביאה שני זרים היא היתה זוכה באליפות, זה כבר הוכח בעבר, אבל כיום אנחנו מעדיפים להצמיח שחקנים צעירים".

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Netanya, Israel

©2017 by איגוד הכדורמים בישראל