כדורמים נשים: הגרלת הנבחרת בגביע אירופה מזמנת לישראל שני-שליש מהפודיום העולמי והאירופי
Recent Posts

כדורמים נשים: הגרלת הנבחרת בגביע אירופה מזמנת לישראל שני-שליש מהפודיום העולמי והאירופי

October 7, 2018

ישראל הוגרלה לבית 1 בגביע אירופה יחד עם סגנית אלופת העולם ספרד, סגנית אלופת אירופה יוון ומדליסטית הארד העולמית רוסיה. גם רומניה בבית ממנו עולות שלוש הראשונות לליגה העולמית.

 

 

 

בזכות פרויקט אולימפיאדת פריז 2024 של כדורמים הנשים יוכל הקהל בישראל לצפות החל מהחודש הבא בווינגייט בכמה מהנבחרות הטובות בעולם, כך מתברר בתום ההגרלה לטורניר גביע אירופה המשמש כמוקדמות הליגה העולמית ואשר ישוחק בשיטת בית-חוץ.

 

לאחר ההישג חסר התקדים של של נבחרת הנשים הישראלית, מקום 10 באליפות אירופה, הקיץ בברצלונה, שובצה ישראל לבית 1 יחד עם מדליסטית הכסף העולמית ומדליסטית הארד האירופית, ספרד, עם מדליסטית הארד העולמית והחמישית באליפות אירופה, רוסיה, עם מדליסטית הכסף האירופית והשביעית באליפות העולם, יוון, וכן עם נבחרת רומניה.

 

שלוש הראשונות בבית יעפילו לליגה העולמית ואמנם הסיכוי של ישראל להקדים את ספרד, רוסיה ויוון איננו גבוה, מדובר בהתנסות נוספת ברמות הגבוהות ביותר שיש ובהזדמנות של הקהל לצפות מקרוב, הן בכדורמים של הטופ העולמי והן בכוח העולה בכחול-לבן, נבחרת ישראל.

 

חניכותיו של דימיטריס מברוטאס יפתחו הופעתן בטורניר בצמד משחקי חוץ בחודש הבא ביוון ובספרד, ויארחו כעבור עוד חודש (4.12) את רוסיה, רומניה (15.12), יוון (18.12) וספרד (9.1).בבריכה האולימפית שבווינגייט.

 

מברוטאס: "הטורניר חשוב עבורנו כדי שהשחקניות הצעירות שלנו יצברו ניסיון ברמה הגבוהה וכדי שנמשיך לצמצם את הפער מהצמרת העולמית. כמעט בלתי אפשרי להעפיל לליגה העולמית כרגע אבל הכי חשוב זה לשמור על פעילות לקראת פלייאוף מוקדמות אליפות אירופה 2020".

 

הפלייאוף בשיטת שני משחקים מול נבחרת אחת, בית-חוץ, יתקיים בדיוק בעוד שנה, אוקטובר 2019. בזכות הישגי הנבחרת היא מעפילה הפעם ישירות לפלייאוף, ובניגוד לפעם שעברה, ללא צורך בטורניר מוקדמות לפני כן.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Netanya, Israel

©2017 by איגוד הכדורמים בישראל