מקום 7 סופי! הישג שיא לישראל * הביסה את צרפת 3-13 באליפות אירופה כדורמים נשים עד 19
Recent Posts

מקום 7 סופי! הישג שיא לישראל * הביסה את צרפת 3-13 באליפות אירופה כדורמים נשים עד 19

September 16, 2018

מקום 7 באליפות אירופה, מיקום שיא לנבחרת כדורמים הנשים עד גיל 19, שהביסה היום את צרפת 3-13 (0-4, 1-4, 0-4, 2-1) במשחק הנעילה של הטורניר, הקרב על המקום השביעי.

 

מרים בוגצ'נקו הובילה היום את רשימת המבקיעות עם 4 שערים, אביגיל פליקס 3, ניבי ורדי ונופר הוכברג 2, ענבר פינצ'ובסקי והילה פוטוריאן 1. 

 

 

שנה לאחר שרוב שחקניות הסגל סיימו במקום העשירי את אליפות אירופה עד גיל 17, הן משדרגות מיקום ביבשת היום במדיירה, פורטוגל. שבע מהשחקניות היו שותפות אף להישג ההיסטורי של נבחרת הבוגרות בברצלונה הקיץ, מקום עשירי באליפות אירופה נשים.

 

הנבחרות בכל הגילאים משתייכות לפרויקט אולימפיאדת פריז 2024 של איגוד הכדורמים, משרד הספורט והוועד האולימפי, ואשר עליו מופקדים המאמן היווני דימיטריס מברוטאס ועוזרו הסרבי מילוש ברדיץ.  

 

המאמן דימיטיריס מברוטאס: "הישג גדול לסיים מקום אחד אחרי נבחרות הדרג הראשון. אנחנו על הדרך הנכונה אל עבר העתיד. המקום ה-7 גורם לנו להיות גאים מאוד אבל באותה עת גם לחוש אחריות גדולה. אנחנו חייבים להמשיך באותה דרך של עבודה".

 

יור האיגוד וחברת הנהלת הוועד האולימפי רויטל גלוסקא כהן: "הישג גדול מאוד לישראל ולספורט הישראלי. כבוד עצום מגיע לשחקניות ולצוות המקצועי. נמשיך להציב יעדים ולכוון גבוה. יש לנו מטרה ונעשה הכל כדי להשיגה. שנה טובה וגמר חתימה טובה לעם בישראל".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Netanya, Israel

©2017 by איגוד הכדורמים בישראל