יורו 2018 כדורמים נשים: ניצחון היסטורי לישראל ברבע אבל הפסד 9-5 מול צרפת
Recent Posts

יורו 2018 כדורמים נשים: ניצחון היסטורי לישראל ברבע אבל הפסד 9-5 מול צרפת

July 18, 2018

ישראל הפסידה אמש 9-5 לצרפת במסגרת בית 1 של אליפות אירופה כדורמים נשים בברצלונה לאחר משחק בו היתה בתמונה עד אמצע הרבע השלישי, אז היריבה הצליחה לברוח מה גם שהצנטרית של ישראל, העולה החדשה מאמריקה, מקנזי מונה, נפצעה בגרונה מפגיעת שחקנית צרפתיה ונאלצה לצאת לטיפול.

 

הילה פוטוריאן כבשה שלושער, כולל שער עם הבאזר לסיום הרבע השני כדי לקבוע ניצחון כחול-לבן ראשון והיסטורי ברבע משחק באליפות אירופה אי פעם, 2-3 לישראל. השער המרהיב של פוטוריאן, שהובקע בזריקה מרחוק, צימק את היתרון הצרפתי ל-5-4 לאחר 1-3 לצרפת ברבע הראשון. 

 

הקפטנית שונית סטרוגו כבשה צמד כולל שער אחד בפנדל, אבל הצרפתיות האגרסיביות והפיזיות יותר ניצחו 0-3 ברבע השלישי כדי לעלות ליתרון 4-8. הישראליות השיבו מלחמה ברבע האחרון שהסתיים בתיקו 1-1 ובסך הכל 5-9 לצרפת, שסיימה שביעית ביורו הקודם.

 

מאמן ישראל, דמיטריס מברוטאס היווני: "הנבחרת שיחקה טוב, נאבקה לאורך כל המשחק והאמינה בעצמה. היכולת להסתכל בעיני

 

ים לצרפת, נבחרת ממדינה עם מסורת של כדורמים, מעידה על ההתקדמות הגדולה של נבחרת ישראל. שני הרבעים הראשונים היו צמודים, הרבע השלישי חלש עבורנו והרבע האחרון טוב מאוד בו הבנות נתנו 100% מעצמן. סיימנו בראש מורם".

 

ביום חמישי יוביל מברוטאס את השחקניות למפגש מול נבחרת ארצו ומוליכת הבית יוון, ובשבת משחק גורלי לישראל מול קרואטיה, שהובסה היום 21-2 מול יוון. ישראל וקרואטיה ייאבקו על הזכות לשחק במשחק הדרוג ביום שני על מקומות 10-9, קרי סיום בטופ 10 של אירופה. 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Netanya, Israel

©2017 by איגוד הכדורמים בישראל