גיבושון סרביה לקראת גאורגיה
Recent Posts

גיבושון סרביה לקראת גאורגיה

January 26, 2018

נבחרת כדורמים הגברים שבה ממחנה אימון בסרביה לקראת המפגש מול גאורגיה בשלב ההצלבה לעלייה אל יורו 2018. עוזר המאמן שאול אלקנה: "אנחנו נראים היום טוב יותר מאשר נראינו לפני המחנה" 

 

 

נבחרת כדורמים הגברים העלתה הילוך בהכנות לשלב ההצלבה במוקדמות יורו 2018, כשסיימה השבוע מחנה אימון בסרביה. באיגוד הכדורמים הוחלט לגייס מאמץ ומשאבים על מנת לעמוד במשימה, וארבע שנים לאחר המחנה האחרון שהתקיים בחו"ל, נשלחו השחקנים לקרגוייביץ ביחד עם המאמן הסרבי, מילוש ברדיץ, עוזרו, שאול אלקנה ומנהלת הנבחרת רונית פלד.

 

בעיר הקטנה השוכנת כ-150 קמ מהבירה בלגרד, קיימה הנבחרת שבעה אימונים וארבעה משחקי אימון, כל זאת כדי לעבור בהצלחה את המשוכה בדמות נבחרת גאורגיה, מולה תשחק ישראל בבית ובחוץ, כשמשחק הבית בבריכה האולימפית שבווינגייט יתקיים בתאריך 3.3.2018, ובאופק אליפות אירופה אותה תארח ברצלונה בקיץ הקרוב.

 

מסכם עוזר המאמן שאול אלקנה: "היה ארוח למופת ומחנה מוצלח מאוד שנתן טעם לעוד. השחקנים עברו גיבוש, משחקים ואימונים חשובים, וקיבלנו ציוד וסיוע מהמארחים, מעל ומעבר בבריכה אותה העמידה העירייה לרשות המועדון המקומי. אפשר לאמר שאנחנו נראים היום טוב יותר מאשר נראינו לפני המחנה. כרגע אני מעריך את הסיכויים ב-50-50 אבל יש בי הרבה אופטימיות לקראת המשימה. עכשו אני מקווה כי נראה את היציעים מלאים ונשמע אותם רועשים בווינגייט ב-3 לחודש מארס".

 

אגב, גם נבחרת גאורגיה תקיים מחנה אימון בסרביה בקרוב, ובמחנה הישראלי מקווים לקצת ריגול מאת ידידנו בסרביה על מנת ללמוד את היריב. 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Netanya, Israel

©2017 by איגוד הכדורמים בישראל